Wypożyczalnia samochodów Chechło Pierwsze, Pabianice, Łódź i całe województwo łódzkie

Wynajem aut osobowych i dostawczych. Miałeś wypadek? Wypożycz bezgotówkowo auto zastępcze z OC sprawcy.

O nas

Wypożyczalnia samochodów EnterCar z siedzibą w Pabianicach specjalizuje się w wynajmie samochodów osobowych i dostawczych. Dysponujemy szeroką gamą pojazdów z wielu segmentów aut w różnych konfiguracjach wyposażenia. Wszystkie nasze auta są na bieżąco serwisowane a nasza flota ciągle się powiększa.

Do zakresu usług naszej wypożyczalni należą:

  • Wynajem samochodów osobowych i dostawczych
  • Wypożyczanie bezgotówkowe
  • Wynajem aut z OC sprawcy
  • Samochód zastępczy na czas naprawy
  • Wynajem samochodu w przypadku likwidacji szkody komunikacyjnej z OC sprawcy

Nasza wypożyczalnia współpracuje również z firmą Dacar, która od wielu lat specjalizuje się w usługach takich jak: mechanika i elektromechanika pojazdowa, blacharstwo i lakiernictwo samochodowe oraz pomoc drogowa i autoholowanie. Dzięki tej współpracy nasze usługi obejmują też:

  • Dostarczanie auta zastępczego bezpośrednio na miejsce wypadku
  • Auto zastępcze na czas naprawy w serwisie Dacar
  • Odholowanie uszkodzonego pojazdu do dowolnego miejsca w Europie

Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa łódzkiego, z uwzględnieniem takich miejsc jak: Pabianice, Łódź, Lotnisko Lublinek, Ksawerów, Łask, Zduńska Wola, Sieradz, Bełchatów, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Tuszyn, Rzgów i Zgierz.

Ważne dokumenty
Do wynajęcia auta niezbędne jest przedłożenie ważnego prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu oraz dysponowanie wystarczającą ilością gotówki lub posiadanie karty kredytowej, która umożliwi pokrycie kosztów najmu i wpłaty kaucji (zobacz Regulamin Wypożyczalni).
Nasze standardy
Przed wynajęciem każde nasze auto przechodzi przegląd mechaniczny wraz z niezbędnym serwisem, jest myte, sprzątane i tankowane do pełna.
Najczęściej zadawane pytania
Jak liczona jest doba wynajmu?
Doba naliczana jest co 24 godziny, licząc od godziny najmu jaka widnieje na umowie. Dopuszcza się zwrot pojazdu z opóźnieniem do 1 godziny bez ponoszenia dodatkowych opłat. W przypadku dłuższego spóźnienia (o czym należy nas niezwłocznie powiadomić) naliczona zostanie dodatkowa opłata w kwocie równej wynajmu jak za kolejną dobę.
Co, jeżeli oddam auto niezatankowane lub nieumyte?
Po przybyciu na miejsce, można jeszcze zatankować auto na pobliskiej stacji, udając się tam wraz pracownikiem naszej firmy, lub pokryć koszt zatankowania przy końcowym rozliczeniu umowy najmu w/g cennika. Po wprowadzeniu opłaty przygotowawczej auto można teraz oddać nie umyte i nie posprzątane. Opłata obowiązuje tylko w przypadku wynajmu auta poniżej 6 dni. W przypadku gdy samochód jest bardzo zanieczyszczony i istnieje obawa, że opłata przygotowawcza nie pokryje kosztów usunięcia zanieczyszczeń, zatrzymana zostaje kaucja. Kaucja zostaje zwrócona po usunięciu zanieczyszczeń, pomniejszona o koszt ich usunięcia.
Co w przypadku awarii lub innego zdarzenia na drodze?
Najpierw należy się z nami niezwłocznie skontaktować, dzwoniąc na numer telefonu, który widnieje na protokole wydania auta, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami udzielonymi przez pracownika naszej firmy. W przypadku kolizji lub wypadku należy też koniecznie wezwać policję i inne służby ratunkowe.
Skąd dowozimy i ile to kosztuje?
Po odbiór zarezerwowanego wcześniej auta dowozimy z dowolnego miejsca, choć wymaga to wcześniejszego zgłoszenia chęci skorzystania z takiej usługi, gdyż nie zawsze usługa ta może być dostępna. Koszt dowiezienia jest za każdym razem ustalany indywidualnie, a zależy on głównie od odległości i czasu potrzebnego na przebycie tej drogi tam i z powrotem przez pracownika naszej firmy.